Na klifie

JOGA, MEDYTACJA, DŹWIĘKI GONGÓW I SZUM MORZA

18-24 sierpnia 2019

Zapraszamy Was do pięknego miejsca zanurzonego wśród dziewiczych łąk i pól na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego tuż nad morzem (900 m od plaży).

Nasze wieloletnie doświadczenie warsztatowe zagwarantuje Wam zajęcia najwyższej jakości. Spotkanie ciekawych ludzi i poznanie niezwykłych miejsc: pierwotny las, czysta – wciąż niezaludniona i wyjątkowa plaża pozwolą Wam przenieść się w inny wymiar rzeczywistości – rzeczywistości słońca, przestrzeni, odpoczynku i potężnej energii

Oferujemy całościowy program, który pozwoli Ci:

– odreagować codzienny stres, wypocząć, głęboko się zregenerować
– uwolnić się od schematów codzienności i zasmakować jogi na rajskich wybrzeżach Bałtyku
– nabrać sił i energii w czystej, dzikiej przyrodzie Słowińskeigo Parku Narodowego
– zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, doświadczyć przyjemności bycia w naturalnie zrelaksowanym ciele
– pełniej korzystać ze swoich naturalnych zasobów i optymalnie zarządzać energią życiową
– skontaktować się ze sobą i swoją najgłębszą naturą

W PROGRAMIE

  • JOGA – na sali i na pobliskiej plaży, a nawet w morzu! Osoby początkujące poznają pozycje jogi, nauczą się świadomie relaksować. Osoby zaawansowane pogłębią swoją praktykę, by integrować ciało, oddech, umysł i serce.
  • NAUKA ODDYCHANIA I MEDYTACJI – sesje pranajamy na plaży – głęboki, pełny i energetyzujący oddech, umożliwiający regenerację organizmu – czysta prana, potężna energia morza.
  • BIEGI ENERGETYCZNE – medytacja w ruchu, pogłębiony oddech, odreagowanie stresu, doświadczanie plemiennej wspólnoty i ekstatyczności otaczających żywiołów: morze, plaża, las, słońce. Bieg w tempie truchtu energetyzuje i odświeża.
  • WIECZORNE SPOTKANIA I WYKŁADY – Czym jest starożytna joga? Jak człowiek Zachodu może praktykować jogę dla swojego rozwoju i dobrostanu? Jak działa nasz umysł? Czym są sny i jak wpływają na nasze życie?
  • RELAKSACJA W DŹWIĘKACH MIS I GONGU – każdego wieczora nauka świadomego wchodzenia w głęboki stan relaksu przy kojących, delikatnych dźwiękach. Wibracje mis i gongu harmonizują działanie poszczególnych organów na poziomie komórkowym przynosząc uspokojenie układu nerwowego, dobry sen i doświadczenia estetyczno-duchowe.
  • WYPRAWA NA RUCHOME WYDMY – perłę polskiej przyrody.
  • KUCHNIA WEGAŃSKA – zdrowa, pełnowartościowa dieta dostosowana do praktyki jogi. Świeże warzywa, pełne nadmorskiej energii z własnego ogrodu gospodarzy.
  • MASAŻE – Tomek Jarzębowski (masaż Lomi Lomi Nui, australijski PELOHA, polinezyjski Ma-Uri) oraz Małgorzata Kronenberger (masaż indiańską techniką Raindrop – olejkami eterycznymi oraz indywidualne masaże w dźwiękach mis).

DIETA WEGAŃSKA:

Właściwe odżywianie to jeden z podstawowych elementów zdrowego stylu życia. 70% odporności naszego organizmu zawdzięczamy dobrze funkcjonującemu układowi pokarmowemu. Dlatego tak ważna jest zdrowa dieta. W trakcie wyjazdu proponujemy Państwu dietę wegańską, która sprzyja oczyszczeniu i wzmacnianiu organizmu.

Dzięki dobrze zrównoważonym posiłkom czujemy się syci, a jednocześnie lekko, co sprzyja praktyce i regeneracji organizmu.

PROWADZĄCY:

W doświadczeniu tym wspierać cię będą doświadczeni nauczyciele: jogini, psychoterapeuci i filozofowie:
Maja Czerwińska i Arkadiusz Tabero

ORIENTACYJNY PLAN DNIA:

8.00-9.30 – hatha joga, grupa ogólna

9.30– 10.45 – hatha joga, grupa początkująca

10.45 – śniadanie

11.30-15.00 – czas wolny

15.00 – obiad

17.00 – 18.30 – joga relaksacyjna, medytacja

19.00 – kolacja

20.30 – 22.00 – wykłady, kąpiele w dźwiękach

MIEJSCE:

„Apartamenty znajdują się na skraju niewielkiej wioski między Rowami a Ustką. Nad łąkami, które ciągną się w cieniu dębów aż do bukowego lasu na klifie, górującym nad bałtycką plażą. ”

„Architektura miejsca nawiązuje do tradycyjnego budownictwa regionu, z murem pruskim i dachem krytym trzciną. We wnętrzach dominuje biel, pięknie komponująca się z drewnem, kamieniem i naturalnymi tkaninami. Rustykalność harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Z urządzonych ze smakiem, wygodnych pokoi i przestronnych apartamentów roztacza się widok na rozległy ogród, okoliczne łąki i drzewa. Jest przytulnie i serdecznie. Jak w domu.”

ATRAKCJE:

„Niedaleko domu przebiega rowerowy szlak zwiniętych torów. Umożliwiamy gościom wypożyczenie rowerów w cenie 15,00 zł/doba.
Dla gości zainteresowanych kajakami, windsurfingiem czy deską SUP, przygotowaliśmy możliwość aktywnego spędzenia czasu na kultowym dla winsurfingowców jeziorze Gardno i kapitalnych pomorskich rzekach. Instruktorzy z Gardno SurfCamp odbierają gości z domu i po pełnym wrażeń dniu odwożą z powrotem.
Oddalone o kilometr jezioro Gardno wiosną i jesienią jest ucztą dla miłośników ornitologii, którzy mogą tu obserwować spektakularne migracje ptaków.
Dla pasjonatów zielarstwa mamy 50 ha łąk tuż za płotem:)”

CZAS:

18-24 sierpnia 2019

OPŁATA:

Uwaga! Oferta First Minute: do 15 maja 100 zł mniej

1890 zł (First Minute 1790 zł) – pokój 2 osobowy

Opłata obejmuje: jogę, medytację, warsztaty rozwojowe, biegi energetyczne, wykłady, taniec, noclegi i wyżywienie wegańskie – 3 posiłki dziennie

ZGŁOSZENIA:

Wpłata zadatku rezerwuje miejsce!

Arek Tabero – tel.: 603 779 158, taberoarek@gmail.com

Prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości 400 zł na konto:

Arkadiusz Tabero Bank Millenium 66 11602202 00000000 55382833, z dopiskiem:

warsztaty jogi

Serdecznie zapraszamy!