Zimowa pełnia z Jogą 2021

Zapraszamy Was na kolejną edycję naszych warsztatów do magicznego miejsca w Beskidach!

Zimowa pełnia z Jogą – ośrodek Mandala w Beskidach:

5-11 lutego 2022
12-18 lutego 2022

Zapraszamy Was do kolejnego magicznego miejsca!

MANDALA – ośrodek położony we wsi Targoszów, w Beskidzie Małym, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk, z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, w tym na Babią Górę i Pilsko.

Tematem przewodnim naszego spotkania, zainspirowanym miejscem, będzie PEŁNIA

Życie codzienne i praktyka: czy można połączyć doświadczenie warsztatowej błogości, satysfakcji w praktyce asan i wglądów medytacyjnych podczas siedzenia z codziennym życiem?

Jak doświadczenie na macie urzeczywistnić w domu, w pracy i w relacjach z innymi? Czy praktyka i życie są to dwa różne światy czy może są częścią tej samej mandali? Mandali, która tworzy pełnię naszego życia?

Na te i inne pytania spróbujemy sobie odpowiedzieć podczas wspólnej praktyki jogi, medytacji, psychologii procesu, wieczornych spotkaniach przy kominku, tańcu, jazdy na nartach i zwiedzaniu pięknej okolicy.

Wszystko to w gronie przyjaznych ludzi i tchnącym ciszą i spokojem miejscu z pięknymi widokami na pasmo górskie.

Joga – głęboka praca z ciałem, pomoże nam skontaktować się z naszym najgłębszym Ja, które jest poza porażką i sukcesem. Joga budzi naszą wewnętrzną mądrość i uczy nas, jak optymalnie dla siebie podążać za swoją energią w kontakcie z naturą naszego ciała i przyrody.
Medytacja ugruntowuje nas na naszej ścieżce serca. Jako praktyka umysłu – w drodze do wyzwolenia prawdziwej natury umysłu, uświadamia nam, jak funkcjonuje nasz codzienny umysł i jak możemy bardziej przytomnie z nim współdziałać.
Psychologia Procesu – pokazuje nam, jak podążać za swoimi aktualnymi procesami – za swoim Śnieniem. Uczy, jak odczytywać sygnały, które niosą ze sobą nowe życie, nowe rozwiązania, nową energię, kryjąc się za niechcianymi symptomami w ciele, problemami w relacjach, za poczuciem braku energii i trudności w świecie.
Psychologia Zorientowana na Proces ułatwia nam pełniejsze przeżywanie tego, co się właśnie wydarza w naszym życiu – uelastycznia – uwalnia zablokowaną energię i witalność.

Czekają na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami, duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, przystosowaną do praktyki jogi, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2.

DIETA WEGAŃSKA:

Właściwe odżywianie to jeden z podstawowych elementów zdrowego stylu życia. 70% odporności naszego organizmu zawdzięczamy dobrze funkcjonującemu układowi pokarmowemu. Dlatego tak ważna jest zdrowa dieta. W trakcie wyjazdu proponujemy Państwu dietę wegańską, która sprzyja oczyszczeniu i wzmacnianiu organizmu.

Dzięki dobrze zrównoważonym posiłkom czujemy się syci, a jednocześnie lekko, co sprzyja praktyce i regeneracji organizmu.

PROWADZĄCY:

W doświadczeniu tym wspierać cię będą doświadczeni nauczyciele: jogini, psychoterapeuci i filozofowie:
Maja Czerwińska i Arkadiusz Tabero

ORIENTACYJNY PLAN DNIA:

8.00 – 10.00 – hatha joga i medytacja

10.15 – śniadanie

10.45 – 15.00 – zwiedzanie okolicy, narty, czas wolny

15.00 – obiad

17.00 – 19.00 – joga oddechowa, psychologia procesu,

19.15 – kolacja

20.00 – luźne spotkania przy kominku, rozmowy, taniec

MIEJSCE:

Ośrodek Mandala leży na południowyn stoku góry Leskowiec w paśmie Beskidu Małego. Z okien i tarasu rozciąga się rozległa panorama na cztery górskie łańcuchy, nad którymi króluje potężny masyw Babiej Góry i lubiane przez narciarzy Pilsko.

Okolica niezwykle cicha i spokojna jest wymarzonym miejscem dla poszukujących ukojenia od napięć i zgiełku miasta. Czerwonym i żółtym szlakiem możemy dotrzeć na szczyt Leskowca i przejść do pobliskiej Madohory, lub na Groń Jana Pawła II, gdzie znajduje się schronisko i sanktuarium religijne. Zarówno ze szczytu Leskowca jak i z Gronia Jana Pawła II można zobaczyć rozciągające sie na kilkadziesiąt kilometrów najpiękniejsze w tym rejonie panoramy.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH:

Zapraszamy osoby zarówno już praktykujące jogę i/lub medytację jak i początkujące.

CZAS:

1. 5-11 lutego 2022
2. 12-18 lutego 2022

CENA:

CENA: 1940 zł pokój 3-4 osobowy, 2240 zł dwójka i 2540 zł jedynka

First Minute – 100 zł mniej od podanej ceny przy wpłacie zadatku do końca grudnia

ZGŁOSZENIA:

Arek Tabero – tel.: 603 779 158, taberoarek@gmail.com

Prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości 400 zł. na konto: Arkadiusz Tabero Bank Millenium 66 11602202 00000000 55382833, z dopiskiem: warsztaty jogi

Prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości 400 zł na konto:

Serdecznie zapraszamy!