Moje flow 2020

Joga, medytacja, psychologia procesu

1. 27-29 listopada

2. 18-20 grudnia

„Słowo „flow” oznacza taki stan psychiczny, w którym osoba wykonująca jakieś zadanie jest w to, co robi, w pełni zaangażowana, jest zanurzona w działanie całym sercem i umysłem. To po prostu bycie w tym, co jest, płynięcie z prądem rzeki. … Przepływ to stan poza nudą i niepokojem.”

Znasz to? Poznajesz? Czy flow jest Twoim codziennym doświadczeniem? Co sprawia, że zapominasz o bożym świecie i płyniesz zanurzona całą sobą – ciałem i sercem – w swoim flow?

A może zdarza Ci się to tylko czasami lub bardzo rzadko? Może coś Cię hamuje lub nie pozwala podążać za swoim flow?

Co się dzieje gdy ten stan mija? Dlaczego tak się dzieje? Czy jest coś przeciwko, co nie pozwala ci realizować swoich wizji, o których marzysz i czujesz, że jesteś do nich stworzona/y i które dają ci życiowe flow?

Czy w ogóle pozwalasz sobie na poznawanie swoich marzeń? Na spełnienie? Czy to nie dla Ciebie?

Na warsztacie będziesz mogła/mógł odkryć, co czeka na ciebie za progiem. O czym marzysz, co sprawia, że czujesz się na swoim miejscu, jesteś w swoim flow, ale nie ma na to miejsca w codzienności.

Wniesiemy specjalną świadomość wokół tego, co to dla ciebie znaczy flow, od czego to poczucie zależy i jak możemy bardziej świadomie wpływać na ten stan i w nim być. Stan, w którym nasze bycie jest jasne, śmiałe i pełne.

Będziemy przyglądać się też chwilom, gdy tego stanu nie ma – gdy jesteśmy „poza flow”. Co to za moment i jak możemy bardziej świadomie w nim być? Czy zatrzymanie tylko niepożądanym stanem, którego trzeba unikać czy naturalnym cyklem, być może cennym i potrzebnym, który jest niezbędny do powstania nowej energii?

Czy wyobrażasz sobie, że symptomy w ciele, problemy w relacji i w świecie mogą być paliwem dla kolejnego flow?

Podążając za TAO natury spróbujemy zobaczyć naturalny cykl wznoszenia i opadania i nauczyć się podążać za energią każdego z nich.

Joga – głęboka praca z ciałem, budzi naszą wewnętrzną mądrość i uczy nas jak optymalnie dla siebie podążać za swoją energią w kontakcie z naturą naszego ciała i przyrody.

Medytacja – praktyka umysłu – w drodze do wyzwolenia prawdziwej natury umysłu, uświadamia nam, jak funkcjonuje nasz codzienny umysł i jak możemy bardziej przytomnie z nim współdziałać.

Psychologia Procesu – pokazuje nam, jak podążać za swoimi aktualnymi procesami – za swoim Śnieniem. Uczy, jak odczytywać sygnały, które niosą ze sobą nowe życie, nowe rozwiązania, nową energię, kryjąc się za niechcianymi symptomami w ciele, problemami w relacjach, za poczuciem braku energii i trudności w świecie.
Psychologia Zorientowana na Proces ułatwia nam pełniejsze przeżywanie tego, co się właśnie wydarza w naszym życiu – uelastycznia – uwalnia zablokowaną energię i witalność.

Zapraszamy na praktykę w ośrodku o minimalistycznym designie i sali wśród brzóz. Wokół ośrodka – duża przestrzeń na spacery, oddech i taniec. W trakcie warsztatów – fantastyczna wegańska kuchnia, wspólna herbata przy kominku i energetyzujący wieczór imprezowy?

DIETA WEGAŃSKA:

Właściwe odżywianie to jeden z podstawowych elementów zdrowego stylu życia. 70% odporności naszego organizmu zawdzięczamy dobrze funkcjonującemu układowi pokarmowemu. Dlatego tak ważna jest zdrowa dieta. W trakcie wyjazdu proponujemy Państwu dietę wegańską, która sprzyja oczyszczeniu i wzmacnianiu organizmu.

Dzięki dobrze zrównoważonym posiłkom czujemy się syci, a jednocześnie lekko, co sprzyja praktyce i regeneracji organizmu.

PROWADZĄCY:

W doświadczeniu tym wspierać cię będą doświadczeni nauczyciele: jogini, psychoterapeuci i filozofowie:
Maja Czerwińska i Arkadiusz Tabero

PLAN WARSZTATÓW:

piątek:

17.00 – przyjazd i zakwaterowanie
18.00 – 19.30 – joga i medytacja
19.45 – kolacja
20.30 – spotkanie wieczorne – zapoznanie i wprowadzenie do warsztatów

sobota:

8.00 – 9.30 – hatha joga
9.30 – 10.00 – medytacja
10.15 – śniadanie
13.00 – 14.00 hatha joga
14.00 – obiad
15.30 – 18.30 – Praca z Procesem – wykład i praktyka
18.45 – kolacja
20.00 – spotkanie wieczorne – taniec

niedziela:

8.00 – 9.30 – hatha joga
9.30 – 10.00 – medytacja
10.15 – śniadanie
11.30 – 13.00 – praca z procesem
13.00 – 14.30 – joga, oddech, medytacja
15.00 – obiad
16.00 – zakończenie

MIEJSCE:

Stodoła Wszystkich Świętych Zwaną Oczyszczalnią – Rozpieszczalnia
Ludwików 26, 96-515 Teresin

CZAS:

1. 27-29 listopada

2. 18-20 grudnia

OPŁATA:

890 zł od osoby – pokój dwuosobowy.
Pokój jednoosobowy – 1290 zł.

Opłata obejmuje: zajęcia jogi, medytacji, zajęcia rozwojowe, wegańskie wyżywienie i zakwaterowanie

ZGŁOSZENIA:

Arek Tabero – tel.: 603 779 158, taberoarek@gmail.com

Rezerwacją miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł na konto:

Arkadiusz Tabero Bank Millenium 66 11602202 00000000 55382833, z dopiskiem:

warsztaty jogi

Serdecznie zapraszamy!